Plecare:

Sosire:
Data:
false

Gara CFR Sibiu Gr. Selimbar Hm din Sibiu

Mersul trenurilor contact

Sibiu , Romania

Plecări
Ora Tren Către
05:41 2511 Tren Regio 2511 din Sibiu
Atelier Zona h Sibiu
05:56 2069 Tren Regio 2069 din Sibiu
Sibiu Atelier Zona h
07:01 2513 Tren Regio 2513 din Sibiu
Atelier Zona h Sibiu
09:27 2071 Tren Regio 2071 din Sibiu
Sibiu Atelier Zona h
09:37 2101 Tren Regio 2101 din Sibiu
Atelier Zona h Sibiu
12:23 2061 Tren Regio 2061 din Sibiu
Atelier Zona h Sibiu
13:59 2515 Tren Regio 2515 din Sibiu
Atelier Zona h Sibiu
16:59 2483 Tren Regio 2483 din Sibiu
Atelier Zona h Sibiu
17:45 2103 Tren Regio 2103 din Sibiu
Atelier Zona h Sibiu
18:33 2063 Tren Regio 2063 din Sibiu
Atelier Zona h Sibiu
21:55 2517 Tren Regio 2517 din Sibiu
Atelier Zona h Sibiu
Sosiri
Ora Tren De la
05:41 2511 Tren Regio 2511 din Sibiu
Arpas Ucea Cirta Sarata Scoreiu Vestem Porumbacu Podu Olt Mirsa Talmaciu Racovita Avrig Mohu
05:56 2069 Tren Regio 2069 din Sibiu
Mohu Cornet Valea Pausa h Betel Calimanesti Balota Lotru Ramnicu Valcea Vestem Cozia Talmaciu Km.355 + 100 h Turnu Km. 318 h Riul Vadului Podu Olt Minastirea Turnu h Robesti Ciineni
07:01 2513 Tren Regio 2513 din Sibiu
Vistea Vestem Mirsa Oltet Podu Olt Racovita Dridif Talmaciu Mohu Arpas Avrig Ucea Cirta Fagaras Voila Scoreiu Beclean Sarata Porumbacu
09:27 2071 Tren Regio 2071 din Sibiu
Bucsani Cozia Riureni Calimanesti Km.355 + 100 h Balota Turnu Km. 318 h Strejesti Babeni Riul Vadului Ionesti Podu Olt Minastirea Turnu h Zavideni Zlatarei Robesti Fiscalia Ciineni Bujoreni Vilcea Daesti Dragasani Cornet Orlesti Valea Arcesti Mohu Vestem Ramnicu Valcea Betel Calina Colibasi Tatarani h Pausa h Ganeasa Talmaciu Lotru Slavitesti Govora Ostroveni h Piatra Olt
09:37 2101 Tren Regio 2101 din Sibiu
Talmaciu Cirta Dumbravita Valeamorod h Avrig Scoreiu Sarata Bartolomeu Ghimbav Porumbacu Vladeni Vistea Mohu Fagaras Mirsa Vestem Oltet Ucea Codlea Racovita Bradet Dridif Voila Brasov Mindra Oltului Podu Olt Arpas Sercaia Beclean Persani
12:23 2061 Tren Regio 2061 din Sibiu
Calina Betel Valea Bals Vestem Tatarani h Toporas Ramnicu Valcea Slavitesti Lotru Colibasi Branet Ganeasa Ostroveni h Robanesti Talmaciu Riureni Cozia Govora Balota Bucsani Km.355 + 100 h Canton 217 h Craiova Circea Km. 318 h Calimanesti Ionesti Turnu Riul Vadului Bordei Strejesti Minastirea Turnu h Babeni Fiscalia Robesti Podu Olt Pausa h Zavideni Bujoreni Vilcea Zlatarei Orlesti Cornet Ciineni Piatra Olt Daesti Arcesti Mohu Dragasani
13:59 2515 Tren Regio 2515 din Sibiu
Porumbacu Vistea Vestem Mirsa Oltet Podu Olt Racovita Dridif Talmaciu Mohu Arpas Avrig Ucea Cirta Fagaras Voila Scoreiu Beclean Sarata
16:59 2483 Tren Regio 2483 din Sibiu
Podu Olt Ciineni Valea Talmaciu Mohu Vestem Turnu
17:45 2103 Tren Regio 2103 din Sibiu
Bradet Dridif Voila Brasov Mindra Oltului Podu Olt Arpas Sercaia Beclean Persani Talmaciu Cirta Dumbravita Valeamorod h Avrig Scoreiu Sarata Bartolomeu Ghimbav Porumbacu Vladeni Vistea Mohu Fagaras Mirsa Vestem Oltet Ucea Codlea Racovita
18:33 2063 Tren Regio 2063 din Sibiu
Valea Tatarani h Riureni Cozia Govora Ostroveni h Daesti Minastirea Turnu h Calimanesti Riul Vadului Vestem Bujoreni Vilcea Babeni Robesti Turnu Mohu Ramnicu Valcea Cornet Podu Olt Pausa h Talmaciu Betel Ciineni Balota Lotru
21:55 2517 Tren Regio 2517 din Sibiu
Porumbacu Vistea Vestem Mirsa Oltet Podu Olt Racovita Dridif Talmaciu Mohu Arpas Avrig Ucea Cirta Fagaras Voila Scoreiu Beclean Sarata

Adaugă mersul trenurilor
pe pagina ta!